Hakkımızda

Hakkımızda

BP Yapı Ankara’da kurulan ve 27 yıldır sektörde faaliyetlerine devam eden bir inşaat firmasıdır. Kendi sektöründe kaliteyi misyonu haline getirmiş, kurulduğu günden bu yana yaşama değer katan yapıları inşa eden, yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik alanlar üretmeye devam eden bir firmadır.

Hızla gelişen bu sektöre paralel bir büyüme gösteren BP Yapı sadece betonarme ruhu olmayan yaşam alanlarının dışında; yaşanılabilir, doğa ile iç içe yaşam alanları inşa etmeyi kendine misyon edinmiştir. Şu ana kadar meydana getirdiği projelerde çevreyle barışık, yeşili bol, havadar yapılar inşa etmiştir. Konumlandığı bölgedeki oyun alanlarını, park yerlerini, daire düzenlerini en ince ayrıntısına kadar düşünmüş, kullanışlı ve sosyal alanlar meydana getirmiştir.

Projelerinin yaşanılabilir mekanlar olması dışında günden güne değer kazanan ve konumlandığı çevreye değer kazandıran projeler geliştirmiştir. Uygulanan projelerin kendi konseptleri olup; yaşayan, dinamik ve canlı alanlardır.

Projelerde sağlamlığı ve güvenliği ilke edinmiş, kaliteyi ve konforu yaşamın içine entegre etmiştir. Bugüne kadar ürettiği BP tower Bağlıca, BP Tower Westar, Bağlıca Bey Konakları, Eryaman Residance, BP Residance projeleriyle inşa ettiği yaşam alanlarına inovasyon kazandırmıştır.

Projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında uluslararası standartlar ile hizmet sunan BP YAPI, Türkiye’de kendi sektöründe marka yaratmak gayesiyle en iyisini hedeflemektedir.

BP YAPI kurulduğu günden bu yana inşa ettiği yaşam merkezi ve konut projeleriyle büyük takdir görmeyi başarmıştır.

Çağrı Merkezi 444 5 892

E- Bülten'e kaydolun yeni projelerden tam zamanında haberiniz olsun.

Web Tasarım : Çizgi Bilim